A Diákfórum jutalmazottai

A 2018. január 31-én tartott kollégiumi Fórum alkalmával a következő kollégistáinkat jutalmaztuk:

Kasi Anna — a Gloria Victis versenyen elért eredményéért
Rasztik Noémi — a Gloria Victis versenyen elért eredményéért
Róka Csenge — a Gloria Victis versenyen elért eredményéért

Antoni Ármin — a Gloria Victis versenyen elért eredményéért
Bíró Barna — a Gloria Victis versenyen elért eredményéért
Szalai Gábor — a Gloria Victis versenyen elért eredményéért

Schuszter Nikolett – a Pécsi Kodály Kollégium színeiben elért sport eredményéért

Réti Klaudia – a Pécsi Kodály Kollégium színeiben elért sport eredményéért

Csillag Rita – a Pécsi Kodály Kollégium színeiben elért sport eredményéért

Bozsányi Dénes – a Pécsi Kodály Kollégium színeiben elért sport eredményéért

Bóka Bálint – a Pécsi Kodály Kollégium színeiben elért sport eredményéért

Czimmermann Dávid – a Pécsi Kodály Kollégium színeiben elért sport eredményéért

Maczkó Xavér – a Pécsi Kodály Kollégium színeiben elért sport eredményéért

Hornyák Erik – a Pécsi Kodály Kollégium színeiben elért sport eredményéért

 

13-as csoportból:

Szentkuti Szintia Anna- a Kodály Őszi Diáknapokon színjátszó műhelyben végzett munkájáért

Kismarci Bernadett- a Kodály Őszi Diáknapokon színjátszó műhelyben végzett munkájáért

Bogdán Viktória- a Kodály Őszi Diáknapokon színjátszó műhelyben végzett munkájáért

Hock Orsolya-a Kodály Őszi Diáknapokon színjátszó műhelyben végzett munkájáért

Pintér Panna-a Kodály Őszi Diáknapokon színjátszó műhelyben végzett munkájáért

Császár Letícia- a Kodály Őszi Diáknapokon színjátszó műhelyben végzett munkájáért

Bogdán Laura Angelina- a Kodály Őszi Diáknapokon színjátszó műhelyben végzett munkájáért

Stettler Klára Ibolya-a Kodály Őszi Diáknapokon színjátszó műhelyben végzett munkájáért

Szabó Máté- a Kodály Őszi Diáknapokon színjátszó műhelyben végzett munkájáért

Maczkó Kristóf- a Kodály Őszi Diáknapokon színjátszó műhelyben végzett munkájáért

Kriszt Márk- a Kodály Őszi Diáknapokon színjátszó műhelyben végzett munkájáért

Trömböczky Bonifác Filemon- a Kodály Őszi Diáknapokon színjátszó műhelyben végzett munkájáért

Orsós Krisztián Gergő- a Kodály Őszi Diáknapokon színjátszó műhelyben végzett munkájáért

Fodor Bence- a Kodály Őszi Diáknapokon színjátszó műhelyben végzett munkájáért

 

11-es csoportból:

Böbék Fruzsina- a Kulturális Központ által meghirdetett képregény pályázat díjazottja

Kis Vivien- a Kulturális Központ által meghirdetett képregény pályázat díjazottja

Orsós Adrienn- a Kulturális Központ által meghirdetett képregény pályázat díjazottja

Orsós Ibolya-a Kulturális Központ által meghirdetett képregény pályázat díjazottja

Bánfai Vivien- az Ökoli döntőn nyújtott teljesítményéért

Lengyel Vanessza- az Ökoli döntőn nyújtott teljesítményéért

Maczkó Cintia- az Ökoli döntőn nyújtott teljesítményéért

Fehér Sándor- az Ökoli döntőn nyújtott teljesítményéért

Grádl Dániel-az Ökoli döntőn nyújtott teljesítményéért

Bandicz Barnabás- az Ökoli döntőn nyújtott teljesítményéért

 

Gyenes Vivien-Kollégiumért végzett közösségi munkáért

Kungler Petra- Kollégiumért végzett közösségi munkáért

 

Komjáti Dávid-kiemelkedő közösségi munkájáért, a DÖK-ben végzett tevékenységéért

Maczkó Xavér-a DÖK-ben végzett munkájáért

Miklós Nikolett- a DÖK-ben végzett munkájáért

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.