Angol nyelvi vetélkedő

Kedves Kollégák és Kollégisták!

 

A Pécsi Kodály Zoltán Kollégium

ANGOL NYELVI vetélkedőt hirdet.

A vetélkedő célja a tanórákon szerzett ismeretanyag gyakorlása, elmélyítése, kiegészítése.

A feladatokban szereplő területek:

szövegértési feladatok és a tavaszi ünnepkör

Az első két internetes forduló  után, a csapatokat és a felkészítő tanárokat szeretettel várjuk március  20-án  16 órakor az intézményünkben megrendezésre kerülő döntőn.

A második fordulóét pedig március 15-ig várjuk vissza.

 

 

                                                                                                                            Czupy Szandra

                                                                                                                                 szervező

Kodály Őszi Diákfesztivál!

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődő Diákot és volt Kollégát jubileumi rendezvényünkre és a Kodály Őszi Diákfesztivál eseményeire!

2017. november 13.
16:00 Ünnepélyes megnyitó “Kodály 40” jubileumi műsor
Fogadás
19:00 Koncert – Projekt Akusztik

2017. november 14.
16:30 Tehetségműhelyek bemutatkozása
19:00 Sváb táncház

2017. november 15.
17:30 Závada Péter – slam poetry műsora
20:00 Kis esti zene

2016. november 16.
16:30 A Kodály Őszi Diákfesztivál zárása
17:30 Koncert – Batánovics Lili

Apáczai Kupa

megyei kollégiumok közötti atlétika verseny 2017.10.03.

Lányok: Csapatverseny I. helyezés
Csapattagok: Csillag Rita, Hegyes Melinda, Mátyás Fanni, Réti Klaudia, Schuszter Nikolett
Schuszter Nikolett   I. hely 400m síkfutás
                                    I. hely 800m síkfutás
                                    III. hely távolugrás
Réti Klaudia              I. hely 1500m síkfutás
                                   II. hely 800m síkfutás

Schuszter Nikolett, Réti Klaudia, Mátyás Fanni, Csillag Rita I. hely 4×400 m váltó

Fiúk: Csapatverseny III. hely
Csapattagok: Bozsányi Dénes, Bóka Bálint, Czimmermann Dávid, Hornyák Erik, Maczkó Xavér, Makk Balázs
Bozsányi Dénes             II. hely 400m síkfutás
Bóka Bálint                      I. hely 100m síkfutás
Czimmermann Dávid    III. hely 1500m síkfutás
Maczkó Xavér                I. hely 3000m síkfutás
Bozsányi Dénes, Bóka Bálint, Hornyák Erik, Maczkó Xavér III. hely 4x400m síkfutás

A művelődés hete

Idén először, a DÖK által kerül megrendezésre “A művelődés hete” című programsorozat, melynek során érdekes előadásokat hallhattok többek között az időről, Kodály Zoltánról, a pókokról és a szépirodalomról. A programsorozat részleteiről ide kattintva vagy a DÖK faliújságon tájékozódhattok.